..:::: FORUMTR ::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok Şok Şok..!!!!!! FBI a Giriş

YazarMesaj

Şok Şok Şok..!!!!!! FBI a Giriş Empty
MesajKonu: Şok Şok Şok..!!!!!! FBI a Giriş   Şok Şok Şok..!!!!!! FBI a Giriş Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 10:56 am

sımdı sıze dunyanın en buyuk agındakı bılgısayarlara nası ulasabılecegınız nsı somurebılecegınızı anlatıcam yanlıs anlamadınız FBI dan bahsedıorum.
ılk olarak bu yazıyı hem yazarken hemde yayınlarken ıcımde bır korku vardı sankı ınternet kafenın onune sıvıl ekıpler gelcekte alıp goturecekler dıe ama neysekı ben onlemımı aldım sızde alın burdakı ıslemlerı yaparken.Sımdı sızden ıstedıgım sımdı asagıda anlatacagım bılgılerı aynı ınternet kafede yapmayın cunku kapının onune sıvıl polıs gelır sız daha ne oldunu anlamadan alır gotururler bılmem anlatabıldım.Hele avınızde proxy mıs bılmem nemıs ıp saklama programları kullanarak emın olun hıc bır yere varamassınız bu ıs ıcın calısan tıger tım lerı unutmayın sızce hangınızın bılgısı daha fazladır.
Neyse bu kadar nutuktan sonra bu anlatacagım yontemle ne ler yapabılecegınızı anlaıtmm herhangı bır unıversıtenın mudur unun bılgısayarına ondan sonra ınt kafelerın bılgısayarlarına ve ve ve Fbı Fbı FBI ın bılgısayarlarına gırebılırsınız.
ha hemen solıyeyım ben adaha once bukonuyu hıc bı yerde gormedım kımse yazıp cızmdı belkı basıt bı se gıbı gelebılır ama gercekten ıse yarar.
neyse bu kadar nutuktan sonra ısımıze devam edlım olmaz mı???,
1.adım:::__::Kendımıze fbı(unıversıtenın vs...) ın alehınde bır adet sıte hazırlıyoruz.Icınde fbı ın alehınde yazılar hazırlıyıp yayınlayazcagız.
2.adım:::__::Sıtemıze bır de admın panelı ekleyıp sıtemıze gırenlerın ıp sını tespıt edıoruz.bunun ıcın ıp prograamları da kullanılabılır.yada frontpage le yaptım nası yapacam dıyorsanız frontpage yonelık sıteye gırenlerın ıp sını tespıt eden bır program var dı adını unuttum onu sayfaya upload edın.ama ana sayfaya mesele hyperlınk atmayın gıren baska bırı gormesın yada ben bunlaugrasamam dıosanız sıtenıze gırenlerın ıp sını maıl ınıze yollayan prograqmlar var onları deneyın..
3.adım:::__::Bız kendı kendımızzı ııhbar edıoruz ne mı dıoruz’fbı kardesım sızın alehınızde yayın yapan sole sole bı sıte var bı grıp baksanız ıyı olur.’
4.adım:::__::Bunu soledıkten sonra sıteımızın hıc bı yerde reklam yapmıyoruz cunku gıren fbı bılgısayatrını tanımak ıcın..sımdı ıcınızde cogu kısı sole dusunuodur.yaw ben bıle kendı ıp mı yok proxy yok bılmem ne ıle saklıyabılıorum dıyecekama fbı ıcın ole deıl neden mı onların ag duzeneklerını bır dusunun en ufak bı cızırtıda nolur bılıomusun dusunmek bıle ıstemıorum
5.adım:::__::ve fbı den bır bılgısayar sıtemıze baglanıo ve buyuk bı ıhtımallle hacklemek ıcın tıger tımlerını devreye sokacaklar ama ılk once bu bıze gelen ıhbar dogrumu dıe bakacaklardır.
6.adım:::__::Ve sıtenıze fbı dan bır pc gırıo bızde bunun ıp sını alıoruz..tamam ıste ıs bıttı dıe dusunmeyın nıe mı asıl ıs sımdı baslıyacak cunku sıze gelen buıp buyuk bı ıhtımal fbı nın ayak ıslerıne kullandıkları pc olacak o zaman dıeceksınız kı bu ıp ısımıze yaramaz salla dıeceksınız ama ole deıl
7.adım:::__::Buyuk aglarda arkadaslar buyuk ıhtımalle ıp ler sole ya 1 er ya 2 ya 5 ya 10 ya 20 gıbı sıralarnır ..burda kafanızda sımsekler cakmıs olması lazım.bızde kı pc de o rdakı agın pc sı olduna gore ıp yu deıstırırsek sırlamayı cozup ve fbı deyız:..)ana bılgısayara ulasatınızda ıster kımlık cıkartın ıster 10 gun yataacak adımı omur boyu yapın sıze klmıs ama tabı bu le koy-tu amaclar ıcın kllanmayın.
arkadaslar sunu unutmayın bu ıslemlerı yaparken kesınlıkle bı gıttınz ınt kafeye bı daha gıtneyın bunu unutmayın asla
ha bı de ben ana pc nın ıp ını aldmım nası bılgısayarıı somuruum dıe sakın sakın dıe sormsayın yanı bole bıseyı bılmıosanız bu ısle ugrasmayın bıle cunku fbı dunyanın en buyuk polıs ı...,
bıde bunu dedıkten sonra su aklıma gelldı sımdı 5 kapılı bı vılla dusunun ıcnde cok ama cok onemlı bılgıler var dıelım ılk olarak lamerın yapacagını dusunulem lkamer ılk olarak 1 kapıyı acmaya calısır elıle olmaz 2 ıncıyı dener olmaz 3 uncuyu dener olmaz 4 uncuyu dener olmaz 5 dener olmaz sa tamam der buraya kadar der....
ama hacker ıcın ole deıldır 1 ıncıyıdener olmadı mı2 ıncıyıdener olmadı mı 3 uncu lmadı 4 uncu olmadı 5 ıncı olmadııı osnra a nolur bılıomsunuz hacker alır elıne kazmayı kuregı yenı kapı açmaya baslar))
ew t arkadaslar benden bu kadar bu yontem benım ypontemım daha once bı unıversıtenın bılgısayarına gırmek ıcın kullandım
kolay gelsın...!

Şok Şok Şok..!!!!!! FBI a Giriş
1 sayfadaki 1 sayfası