..:::: FORUMTR ::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

e-mail adreslerimizi güvende tutmanın yolları ...

YazarMesaj

e-mail adreslerimizi güvende tutmanın yolları ... Empty
MesajKonu: e-mail adreslerimizi güvende tutmanın yolları ...   e-mail adreslerimizi güvende tutmanın yolları ... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 10:54 am

1-mail adresi alırken doldurduğumuz formun içerisinde şifrenizi unutumuz takdirde bize sorulması gereken gizli soru seçeneği olduğunu hepimiz biliriz..
Bu seçenek bize sevdiğimiz yemek,kitap falan filan gibisinden sorular sorar biz de eğer e- mail adresimzizin güven de omasını istiyorsak bu sorulara akılda kalıcı ve saçma sapan cevaplar vermeliyiz..örneğin

soru:en sevdiğiniz manken :benim babam.. vs..

2-Hehangi bir siteye üye olurken önemli e- mail adreslerimizi kullanmama ya özen gösterelim..

3-Maillerini sanal alem de forum siteleri vb.. paylaşım ortamın da kullanan kullanıcılar sürekli spam maillerden şikayet ederler bundan kurtulmanın yolu ise kendinize ait işe yaramaz e mail adresi almak ve bunu kullanmak..
yukarıdaki yöntemler her ne kadar bizi tamamen korumasada E- mail adreslerimizi önceki ne nazaran gücende tutmanın yollarıdır.. ben buna hiç yoktan iyidir diyorum... (peah) saygılar ...

e-mail adreslerimizi güvende tutmanın yolları ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-