..:::: FORUMTR ::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

radara yakalnamak

YazarMesaj

radara yakalnamak Empty
MesajKonu: radara yakalnamak   radara yakalnamak Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 6:02 pm

Evet arkadasLar basLıktanda anLasıLdıgı gibi Nokia marka telefonLarLa radaRa yaKaLanmamak mumkun nasıL mı?

7110 hariç bütün Nokia telefonlarinda çalisiyor. Ve radara yaklastiginiz zaman size zil sesine benzeyen bir uyarida bulunuyorlar.
1.Menüye girin 2.Ayarlar’a girin 3.Güvenlik ayarlarini seçin 4.Sinirli abone grubu’nu seçin 5.Kullanilir hale getirin 6. ' 00000 ' girin 7.OK’e basin 8.Daha sonra geriye dönün. Birkaç dakika sonra telefonun ekraninda bir radar isareti geliyor ve yaninda 00000 yaziyor. Artik aktif halde.
Bu özellikten yararlanabilmeniz için telefonunuzun Hücre Bilgi Ekraninizi açmaniz lazim. Ayarlar -> Telefon ayarlari -> Hücre bilgi ekrani aktif hale getirin. Hepsi bukadar .

ÖnemLi bir Sorun Var Bu uyGuLamayı TeLefon Her KaPanıp acıLdıgında YaPmanız geRekiyOr çünkü TeLefon kaPanınCa kenDini devRe dıŞı bıRakıyor

arkadaşlar eskiden oluyorudu diye bir efsane biliyorum şimdi hiç denemedim daha doğrusu radara yakalanmadım zaten bu konuda bilgisi olan varmı?

radara yakalnamak
1 sayfadaki 1 sayfası